Kontakt

Tel +48 71 345 74 80

Fax +48 71 345 74 95

biuro@europrofil.com.pl

Godziny pracy:
poniedziałek-piątek 7:00-16:00

Dane firmowe

Europrofil Sp. z o.o. Centrala
ul. Kiełczowska 70
51-354 Wrocław

NIP 895-10-10-410
REGON 930737574
KRS 0000184433

Sąd Rejestracyjny dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 210000 zł

europrofil_export_www-profile

Sprzedaż krajowa

Profile i akcesoria do G-K

Mazur

Dorota Mazur

Koordynator ds. sprzedaży
stacj. 71 345 74 80 wew. 12
dmazur@europrofil.com.pl



Anna Olszewska-Bąk
Reprezentant handlowy
kom: 660 418 289
aolszewska@europrofil.com.pl

europrofil_export_www_wentylacyjne

Sprzedaż krajowa

Przewody wentylacyjne

 

 

 

 

Alicja Falis-Bartczak

Koordynator ds. sprzedaży
stacj. 71 345 74 80 wew. 14
kom: 602 413 913
abartczak@europrofil.com.pl


Jarosław Adamowski
Reprezentant handlowy
kom: 602 799 099
jadamowski@europrofil.com.pl

europrofil_export_www-ksiegowosc

Księgowość

stacj. 71 345 74 80 wew. 18
brybacka@europrofil.com.pl

europrofil_export_www_eksport

Eksport

wieliczko

Katarzyna Wieliczko
Sales Manager
stacj. 71 345 74 80 wew. 15
kom: 602 697 487
kwieliczko@europrofil.com.pl
Language: English

europrofil_export_www_magazyn

Magazyn

Cezary Kryszak
Kierownik magazynu
stacj. 71 345 74 80 wew. 24
kom: 517 796 306
ckryszak@europrofil.com.pl

europrofil_export_www-produkcja

Produkcja


Dariusz Herman
Kierownik produkcji
stacj. 71 345 74 80 wew. 25
kom: 604 052 852
dherman@europrofil.com.pl

europrofil_export_www-oddzialy

Oddział bierutów

Andrzej Bartczak
Kierownik Oddziału
okno@europrofil.com.pl
gsm: 664 134 621

Aurelia Bartczak
aurelia@europrofil.com.pl
gsm: 660 778 060

ul. Towarowa 4
56-420 Bierutów (mapa dojazdu)
tel./fax 71 315 65 41

Godziny Pracy
poniedziałek – piątek 7.00 – 15.00

europrofil_export_www-oddzialy

Oddział polkowice

Izabela Kozińska
Kierownik Oddziału
ikozinska@europrofil.com.pl
gsm: 608 667 980

ul. Przemysłowa 2
59-101 Polkowice (mapa dojazdu)
tel./fax 76 847 90 14

Godziny Pracy
poniedziałek – piątek 7.00 – 15.00