Kontakt

Tel +48 71 345 74 80

Fax +48 71 345 74 95

biuro@europrofil.com.pl

Godziny pracy:
poniedziałek-piątek 8:00-16:00

Dane firmowe

Europrofil Sp. z o.o. Centrala
ul. Kiełczowska 70
51-354 Wrocław

NIP 895-10-10-410
REGON 930737574
KRS 0000184433

Sąd Rejestracyjny dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 210000 zł

europrofil_export_www-profile

Sprzedaż krajowa

Mazur

Alicja Falis-Bartczak
Koordynatorka ds. sprzedaży
stacj. 71 345 74 80 wew. 12
kom: +48 799 056 525
biuro@europrofil.com.pl

 

Anna Olszewska-Bąk
Reprezentantka handlowa
kom: 660 418 289
aolszewska@europrofil.com.pl

 

 

Eksport

Julia Wojciechowska
Export Manager
stacj. 71 345 74 80 wew. 14
kom: +48 602 413 913
jwojciechowska@europrofil.com.pl
Language: English

Katarzyna Wieliczko

Katarzyna Wieliczko
Sales&Purchasing Director
kwieliczko@europrofil.com.pl
Language: English

europrofil_export_www-ksiegowosc

Księgowość

stacj. 71 345 74 80 wew. 18
brybacka@europrofil.com.pl

 

 

 

Produkcja

Dariusz Herman
Kierownik produkcji
kom: 604 052 852
dherman@europrofil.com.pl

europrofil_export_www_magazyn

Magazyn

Cezary Kryszak
Kierownik magazynu
kom: 517 796 306
ckryszak@europrofil.com.pl

europrofil_export_www-oddzialy

Oddział bierutów

Aurelia Bartczak
Kierownik Oddziału
aurelia@europrofil.com.pl
kom: 660 778 060

ul. Towarowa 4
56-420 Bierutów (mapa dojazdu)
tel./fax 71 315 65 41

Godziny Pracy
poniedziałek – piątek 7.00 – 15.00